Giv os et kald eller send os en mail

Adresse: Bjerggade 4M
6200 Aabenraa
Mød os
på sosusyd
Ane Lange Andersen

Ane Lange Andersen

Underviser
Anette Kiel Nielsen

Anette Kiel Nielsen

Underviser
Anita Enevoldsen

Anita Enevoldsen

Underviser
Anita Grodon Lønborg

Anita Grodon Lønborg

Kantinemedhjælper
Anita Osk Hilmarsdottir Fastrup

Anita Osk Hilmarsdottir Fastrup

Kommunikationsmedarbejder
Anja Johansen

Anja Johansen

Bogholder
Anna Wollesen

Anna Wollesen

Underviser
Anna-Marie Kjær Jürgensen

Anna-Marie Kjær Jürgensen

Anna -Maria Kjær Jürgensen
Anne Beranek

Anne Beranek

Underviser
Anne Færch Simonsen

Anne Færch Simonsen

Koordinator på den pædagogiske assistent uddannelse
Anne Mette Riber

Anne Mette Riber

Underviser
Anne Schulz

Anne Schulz

Skemalægger
Anne Søgaard

Anne Søgaard

Uddannelseskonsulent / Underviser
Anne Vejnholt

Anne Vejnholt

Underviser
Benthe Lorenzen

Benthe Lorenzen

Efteruddannelsessekretær
Bianca Nissen

Bianca Nissen

Administrativ medarbejder
Birgitte Steffensen

Birgitte Steffensen

Underviser
Bo Hansen

Bo Hansen

Pedelmedhjælper
Camilla Hess

Camilla Hess

Underviser
Camilla Lillelund

Camilla Lillelund

Underviser
Camilla Vandsø Greve

Camilla Vandsø Greve

Uddannelsessekretær
Carina Sørensen

Carina Sørensen

Underviser
Carina Thygesen Beier

Carina Thygesen Beier

Underviser
Carsten Bent Sørensen

Carsten Bent Sørensen

Underviser
Charlotte Kofoed

Charlotte Kofoed

Underviser, støttelærer
Christian Fink Jensen

Christian Fink Jensen

Underviser
Christina Arnfred Nissen

Christina Arnfred Nissen

Efteruddannelseskonsulent/Underviser
Christina Møller Baumann

Christina Møller Baumann

Elevvejleder / Underviser
Claus Tronborg Jensen

Claus Tronborg Jensen

Underviser
Ditte Kjær

Ditte Kjær

Projektleder
Dorte Kofod Christoffersen

Dorte Kofod Christoffersen

It-konsulent
Gitte Bodholdt Kongsted

Gitte Bodholdt Kongsted

Underviser
Hanne Hostrup

Hanne Hostrup

Underviser
Heidi Jeppesen Bockmann

Heidi Jeppesen Bockmann

Underviser
Heidi Johansen Schmidt

Heidi Johansen Schmidt

SIMU-assistent
Helle Graichi

Helle Graichi

Underviser
Helle Kloth

Helle Kloth

Underviser / Efteruddannelse
Ingrid Hede Robl

Ingrid Hede Robl

Uddannelsesleder
Ingrid Ridderberg

Ingrid Ridderberg

Underviser
Jan Adolf Hansen

Jan Adolf Hansen

Underviser
Jan Peter Schmidt Skambraks

Jan Peter Schmidt Skambraks

Pædagogisk It-vejleder
Jane Evald

Jane Evald

Underviser / Efteruddannelse
Janne Schack Raffnsøe

Janne Schack Raffnsøe

Kommunikationskonsulent
Janni Lybæk

Janni Lybæk

Underviser
Janni Vinter Hansen

Janni Vinter Hansen

Løn- og personaleadministration
John Hyrup Jensen

John Hyrup Jensen

Underviser
Judith Fabricius Sørensen

Judith Fabricius Sørensen

Underviser
Julie Rubeck Brudvig Thysen

Julie Rubeck Brudvig Thysen

Uddannelsesvejleder/Underviser
Karen Kulmbak

Karen Kulmbak

Ledelsessekretær
Karen Nordby Thøgersen

Karen Nordby Thøgersen

Pædagogisk konsulent
Karin Sørensen

Karin Sørensen

Underviser
Karina Lund Hansen

Karina Lund Hansen

Skemalægger
Kim Kronika

Kim Kronika

Underviser
Kirsten Ansbjerg Blank

Kirsten Ansbjerg Blank

Uddannelsessekretær
Kirsten Blanco Jørgensen

Kirsten Blanco Jørgensen

Ernæringsassistent
Kirsten Nørgaard Matschke

Kirsten Nørgaard Matschke

Underviser
Kit Nørskov Jensen

Kit Nørskov Jensen

Underviser / Koordinator Videnscenteret / Projektleder
Lars Roy Høgsberg

Lars Roy Høgsberg

Underviser
Lena Rasch Kornbeck

Lena Rasch Kornbeck

Underviser / international koordinator
Lene Geertsen

Lene Geertsen

Ressourcechef
Lene Munk Konddrup

Lene Munk Konddrup

Underviser
Linda Plüger Vejbæk

Linda Plüger Vejbæk

Økonomikonsulent
Line Andresen

Line Andresen

Underviser
Line Kirk Øgendahl

Line Kirk Øgendahl

Projektleder, på barsel
Line Lyneborg

Line Lyneborg

Underviser
Lisbeth Kidmose Jensen

Lisbeth Kidmose Jensen

Underviser
Lisbeth Lass

Lisbeth Lass

Uddannelsessekretær
Lise Boye Hansen

Lise Boye Hansen

Uddannelsessekretær
Lotte Dalegaard Pedersen

Lotte Dalegaard Pedersen

Direktør
Louise Gerber Pedersen

Louise Gerber Pedersen

Vicedirektør
Louise Strange Ludvigsen

Louise Strange Ludvigsen

Underviser
Maili Isabel Jørgensen

Maili Isabel Jørgensen

Underviser
Majbritt Lotzkat Lake

Majbritt Lotzkat Lake

Receptionist
Maria Gravgaard Sørensen

Maria Gravgaard Sørensen

Underviser
Maria Skov

Maria Skov

Underviser, på barsel
Marianne Bruhn Kjeldsen

Marianne Bruhn Kjeldsen

Underviser / Efteruddannelse
Marianne Havn

Marianne Havn

Uddannelsesleder
Marianne Kondrup

Marianne Kondrup

Elevvejleder / Underviser
Marion Frisk Mortensen

Marion Frisk Mortensen

Underviser / læsevejleder
Marlene Gammelgaard

Marlene Gammelgaard

Underviser / international koordinator
Martin Fangel

Martin Fangel

Teknisk serviceleder
Mette Hove Krabbe

Mette Hove Krabbe

Ledelseskonsulent
Mette Lykshøj

Mette Lykshøj

Læsevejleder / underviser
Mette Sørensen

Mette Sørensen

Underviser / Efteruddannelse
Mikkel Møller

Mikkel Møller

Praktikant
Mille Thoms Weiland

Mille Thoms Weiland

Underviser / Efteruddannelse
Morten Lebeck Jørgensen

Morten Lebeck Jørgensen

IT-tekniker
Nathalie Sørensen

Nathalie Sørensen

Undervisningsassistent
Nynne Vinum Tyge

Nynne Vinum Tyge

Kontorelev
Patrick Frederiksen

Patrick Frederiksen

Praktikant
Peder Petersen

Peder Petersen

Underviser
Pia Axfort

Pia Axfort

Skemalægger
Rasmus Strudsholm

Rasmus Strudsholm

Projektleder
René Hansen

René Hansen

Køkkenchef
Rikke Falkenløve Knudsgaard

Rikke Falkenløve Knudsgaard

Elevvejleder / underviser / Brobygningskoordinator
Rikke Præstgaard Bendixen

Rikke Præstgaard Bendixen

Underviser
Rikke Rønnebech

Rikke Rønnebech

Uddannelsesleder
Sarah Winkler Hansen

Sarah Winkler Hansen

Uddannelsesvejleder / underviser
Sonja Wølke

Sonja Wølke

Efteruddannelsessekretær
Stine Berg

Stine Berg

Projektleder
Susanne Anegaard

Susanne Anegaard

Uddannelsesvejleder / underviser
Susanne Erlang Dahlmann

Susanne Erlang Dahlmann

Elevvejleder / underviser
Susanne Jensen

Susanne Jensen

SIMU-assistent
Tina Bonde Andersen

Tina Bonde Andersen

Sekretær for uddannelsesvejledningen
Tina Enghave

Tina Enghave

Underviser
Tine Brygger Frost

Tine Brygger Frost

Underviser
Tine Marie Niese

Tine Marie Niese

Underviser
Tom Larsen

Tom Larsen

Elev- og trivselsvejleder
Trine Matthiesen

Trine Matthiesen

Underviser
Ulla Martens

Ulla Martens

Pædagogisk konsulent
Vibeke Andersen

Vibeke Andersen

Underviser
Vibeke Kristiansen

Vibeke Kristiansen

Underviser
Vinnie Lerche

Vinnie Lerche

Efteruddannelseschef
Gå ikke glip af alt det sjove

Tilmed dig vores nyhedsbrev
– alt det indhold du har brug for, for at holde dig opdateret på efteruddannelse hos os

nyhedsbrev billede 1
nyhedsbrev billede 2
nyhedsbrev billede 3